Çalışma Saatleri: 7/24
  • Bizi Arayın

    +90 507 313 31 54

  • E-mail Adresimiz

    ozturklastik4129@hotmail.com

Lastik Oteli & Lastik Depolama

Mevsimsel değişikliklerle nedeniyle çıkarılan araba lastiklerinin nerede saklanacağı konusu pek çok araç sahibini yorar. Bu konuda en pratik çözümlerden biri lastik otelleridir. Çünkü bir lastik otelinde bu konuda gerekli olan en uygun zemin koşulları sağlanır. Peki, lastik oteli ne demek ve oto lastikleri saklama koşulları nasıl olmalı?

Lastik Otelleri Hakkında

Yazın kış lastiklerini kışın da yaz lastiklerini doğru koşullar altında saklayabileceğiniz alanlara lastik oteli deniyor. Giderek yaygınlaşan oteller, özellikle doğru koşulları sağladıkları için tercih ediliyor. Belirli bir süre boyunca lastikler saklanıyor ve istediğinizde gelip teslim alabiliyorsunuz. Lastik oteli fiyatları ise farklılık gösterebiliyor. Uygun fiyatlı lastik oteli bulmak üzere size en yakın hizmet sağlayıcılardan teklif almanız tavsiye edilebilir. Ancak burada doğru koşulların sağlanıyor olmasından emin olmalısınız.

Oto Lastik Saklama Koşulları Nasıl Olmalı?

Uzun süre kullanmamak ve açık havada bırakmak lastiklerin yapısını bozabilir. Bu nedenle kapalı ortamda ama havalandırması yapılabilen, kuru, ılık hava koşullarında saklamanız tavsiye edilir. Ortamda kimyasal maddeler ve kesici ya da delici maddeler olmamalıdır. Zemine sürekli temas da deforme edici olabilir. Mümkünse zemine, betona değmeyecek şekilde saklamak, belirli aralıklarla da yönlerini değiştirmek önemlidir.

Uygun Fiyatlı Lastik Saklama

Oto lastik saklama fiyatları için size en yakın Öztürkler Oto Lastik noktasını bulup online olarak oto lastik oteli fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ayrıca ozturklerotolastik.net üzerinden online olarak hızlıca oto servis fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Öztürkler Oto Lastik noktalarında gerekli koşullar sağlanarak saklama yapılacağı için lastiklerinizi zamanı geldiğinde güvenle teslim alabilirsiniz.

Lastik Oteli Kullanmanın Yararları

Düşük maliyetlerle, lastiklerinizi depolatabilirsiniz. Balkonlarınız da, apartman bodrumlarında, araba bagajlarınız da lastiklerinizi kendinize yük etmeyin. Uygun koşullarda, uygun fiyatlarla lastiğinizi saklayabilirsiniz.

Kış lastiğinizi çıkartırken, yaz lastikleriniz servisimizde sizi bekliyor olur. Lastik oteli uygulamamız e-randevu sistemi ile çalışmaktadır. Siz gelmeden lastikleriniz bir önceki günden servisimize getirilir, beklemeden lastik montajınızı yaptırmış olursunuz.

Lastikleriniz kontrol altında olur. Uzman kadromuz, depo sorumlularımız tarafından depolarımız sürekli kontrol edilmektedir. Kullandığımız Raf sistemi sayesinde, lastiğinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Haftanın 6 günü montaj hizmetimiz devam etmektedir. Yola mı çıkacaksınız, acil lastiklerinizi mi taktırmanız gerekiyor. Bu aşamada da alacağınız randevu sayesinde kolayca lastiklerinizi servisimize getirtebilirsiniz.

Uygun saklama koşullarımız sayesinde, lastiğinizin ömrünü uzatır, maksimum kalitede, verimli çalışmasını sağlarsınız. Diş derinlikleri zedelenmeden, dış etkenlerden zarar görmemiş şekilde lastiklerinizi teslim alırsınız.

Lastikleriniz otelimizde ama siz farklı şehirdesiniz! Lastikleriniz kargo gönderimi ile size gönderilebilir. İstediğiniz noktada montaj yaptırabilirsiniz.

Whatsapp'a Bağlan
Öztürkler Oto Lastik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?