Çalışma Saatleri: 7/24

HAKKIMIZDA

Öztürkler Oto Lastik 35 yıl önce kurulduğunda hedefi Kocaeli ve tüm çevre ilçeler dahil lastik bakım onarım hizmeti, Acil yol yardım hizmeti, Gezici araçlarımızla ile mükemmel hizmeti sunmaktı.

Şimdi bu hedefimizi layıkı ile yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün, patlak bir lastik asla yolunuza engel olmamalıdır.

Yolda kaldığınızda yardımcı olmak için, Öztürkler Oto Lastik Yol Yardım hizmeti sağlayan firmamız 2 adet mobil aracı ile tüm lastik sorunları için hizmet vermeye devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; lastilcilik sektöründe yüksek kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini ileri teknolojik ekipmanlar ile sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; lastikcilik alanında deneyime ve hizmete dayalı kaliteli ürünler sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, saygı ve profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

TARİHÇE

Öztürkler Oto Lastik Mobil Yol Yardım olarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, en doğru şekilde en uygun alternatif çözüm yolları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerimize en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir kalite ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden yüksekte tutan bir firma olarak 1988 yılından berri bu yolda ilerliyoruz.

Whatsapp'a Bağlan
Öztürkler Oto Lastik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?